02.01.2023

Muğla'lılar 2023'e dualar ve tesbihatlarla girdi

Muğla İl Müftülüğü ve Menteşe İlçe Müftülüğü tarafından iki haftada bir düzenlenmeye devam eden Sabah Namazı Buluşmaları bu kez Menteşe Bayır Mahalle Camii'nde gerçekleştirildi.

Programa Muğla İl Müftüsü Yaşar Çapçı,  İstanbul İstoç Camii İmam Hatibi Sefa Taşkesenlioğlu, Hocalar, öğrenciler ve Muğla'lılar katıldı.

Yeni Miladi Yılın ilk sabahının feyzinden ve bereketinden istifade etmek isteyen küçük büyük, yaşlı, genç, kadın, erkek  Muğlalı'lar Bayır Camii'ne adeta akın etti.

Kırkbirevler Camii İmam Hatibi Yadigar Ceylan, Şeyh Camii İmam Hatibi Ali Yılmaz ve Menteşe Müftülüğü Şefi M.Ali Kızıldağ'ın okuduğu Kur'an tilaveti ile başlayan program, Sefa Taşkesenlioğlu hocanın okuduğu Kasideler, Kıldırdığı namaz ile devam etti.

Muğla İl Müftüsü Yaşar Çapçı Kırkbirevler Camii İmam Hatip Yadigar Ceylan'ın yaptırdığı Tesbihat sonrasında Sohbet ve duada bulundu.

Bayır Camii İmam Hatibi İshak Metin'in organizesiyle ve Cami Cemaatinin katkılarıyla  program sonunda katılanlara Muğla Kebabı,  Mercimek Çorbası  ve Çay ikram edildi.